کسب و کار اینترنتی،آموزش کسب درآمد از اینترنت،معرفی سایتهای کسب درآمد آنلاین، خرید و ... یک روش برای کسب و کار اینترنتی با سایت ایرانی و با شرایط کاری نسبتا مناسب

۴ مطلب توسط «دانلود رمان» ثبت شده است

پکیج آموزش کسب درآمد از تلگرام

کسب و درآمد از تلگرام ؟ یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی در حال حاظر “تلگرام” است و به همین دلیل بستر مناسبی برایکسب و درآمد است، باتوجه به فعال بودن و قدرتمند بودن تلگرام شاهد حضور کاربران ایرانی بسیار زیاد و همچنین شرکت ها و حتی سازمان های دولتی هستیم!

بسیاری از افراد روزانه بیش از ۵ ساعت وقت خود را در پیامرسان تلگرام میگذارند و بعضی افراد نیز دنبال کسب و درآمد از تلگرام هستند.

این کتاب کاملا دقیق و با مهمترین روش ها و تکنیک های روز که بتوان از طریق آن در تلگرام فعالیت تجاری داشت نوشته شده است.

پکیج آموزش کسب درآمد از تلگرام

پکیج آموزش کسب درآمد از تلگرام

پکیج آموزش کسب درآمد میلیونی

 با پکیج کسب درآمد میلیونی دنیاتو بساز

دانلود 👇👇👇👇

https://goo.gl/XyTM6R

دانلود رمان

آموزش کسب درآمد از تلگرام

کسب درآمد از همکاری در فروش فایل

در ربات تلگرامی ما عضو شده و از فروش فایل درآمد کسب کنید.

چرا درآمد فوری ؟

با استفاده از ربات ما می توانید رسانه های اجتماعی خود را تبدیل به پول و سرمایه نمایید و از بازدید کنندگان سایت یا شبکه اجتماعی خود کسب درآمد نمایید. شما میتوانید به راحتی با چند کلیک یک کسب و کار دائمی و اینترنتی برای خود بسازید و مادام العمر از درآمد آن استفاده نمایید.

کسب درآمد از تلگرام


 • هر کسی در هر مکانی که باشد می تواند فعالیت داشته باشد.
 • ‏نیاز به فعالیت در زمان خاصی ندارد.‏
 • درآمد خود را سریع دریافت کنید.‏
 • آنلاین و سریع.
 • نیازی به تخصص خاصی ندارد
 • نیاز به سرمایه گذاری ندارد.‏‏
 • نیاز به رفت و آمد ندارد.‏
 • آدرس سایت http://daramadefori.ir
  دانلود رمان

  کسب درآمد از طریق دانلود و آپلود فایل

  کسب درآمد از طریق دانلود و آپلود فایل

  کسب درآمد از دانلود آپلود فایل

  کسب درآمد از دانلود آپلود فایل

  تعداد زیادی از افراد فایل های بسیاری بر روی کامپیوتر خود دارند که برای دیگران ارزش خرید دارند و یا خودشان فایل هایی تولید کرده اند که ارزش خرید و فروش دارند و یا تعداد زیادی از افراد مایل به دانلود آنها هستند.

  از طریق آپلود فایل و دانلود آن توسط دیگران میتواند به دو روش کسب در آمد کرد

  روش اول: سایتهایی به عنوان آپلود سنتر فعالیت میکنند که در مقابل فایل هایی که شما در سرور آنها آپلود میکنید و دیگران را تشویق به دانلود ان میکنید مبالغی را به شما پرداخت میکنند در واقع در ازاس هر بار دانلود فایل شما مبلغی به اکانت شما در این سایت ها افزوده میشود که در مبلغ یا زمان خاصی بسته به نوع قوانین این سایت ها میتوانید آنرا برداشت کنید. قوانین مختلفی در این نوع آپلود سنتر ها وجود دارد از جمله تفاوت در پرداخت بر اساس دانلود کننده که بر اساس کشوری که بازدید کننده دارد مبالغ مختلفی به شمال پرداخت میشود انواع خارجی با پرداختدلاری و داخلی با پرداخت ریالی این نوع سایت ها وجود دارند بنابر این با  آپلود فایل های مختلف مانند فیلم یا خلاصه کتاب یا هر نوع موضوعی که افراد علاقه مندی داشته باشد به سرور های مخصوص و کسب در آمد در ازای دانلود شدن چند باره این فایل ها می توانید پول دریافت کنید.

  روش دوم: فروش مستقیم فایل بر روی اینترنت : در این روش شما میتوانید در ازای دریافت مبلغی اجازه دانلود فایل را به بازدید کننده بدهید که میتواند در سایت شخصی شما این کار انجام شود و یا فایل را در سایت های واسطه آپلود کرده و این سایت ها در ازای دریافت مبلغی اجازه دانلود را به کاربر میدهند و در انتها باکسر درصدی برای خودشان مبالغ را به شما بر میگردانند

  شما می توانید فایل های خود را از هر نوع و موضوعی که باشد برای فروش در این سایت منتشر نمایید

  ۱ نظر
  دانلود رمان

  کسب درآمد از طریق کوتاه کننده لینک سایت های ایرانی و خارجی

  کسب در آمد از لینک سایت های ایرانی و خارجی

  توجه! 

  امروز در سایت فقط پول میخواهیم یکی از روش های آسان کسب درآمد را به شما آموزش دهیم.شما در این روش با کوتاه کردن لینک های خود درآمد کسب می کنید .

  شما می تونیدبا استفاده از کوتاه کننده های لینک ایرانی یا خارجی بازدید هایی که از لینک های شما انجام می شه رو به درآمد تبدیل کنید.

  می تونید این لینک های کوتاه شده رو در هر جایی که مورد نیاز تونه مثل فیس بوک ، یوتیوب ، ایمیل ها و… قرار بدید.
  برای شروع باید در یکی از این سایت های زیر ثبت نام کنید و سپس لینک هاتون رو با این لینک های تبدیل شده ، جایگزین کنید.

  اصول کسب درآمد به این روش برپایه ی تبلیغات هستش.

  بازدید کنندگان لینک های شما ، بلافاصله بعد از باز کردن لینک های تبدیل شده شما ، تبلیغاتی را خواهند دید که بعد از چند ثانیه مشخص می توانند تبلیغات را رد کرده و به آدرس اصلی لینک هدایت شوند و به این طریق لینک های شما درآمد زا خواهند شد. نوع دیگری از تبلیغات هم تبلیغات بنری هستند که در این نوع بازدید کنندگان شما صفحه ارجاع شده را در یک فریم میبینند و در بالای این فریم تبلیغات سایت کوتاه کننده لینک قرار دارد که در آمد در این نوع تبلیغ پائینتر است اما بازدیدکنندگان شما نیازی به صبر کردن برای دیدن لینک مورد نظر ندارند.

  دانلود رمان